info@expresgranule.sk 0917 997 281 Granule pre psov Granule pre mačky

Nákupný košík

SENIOR
exclusive_senior
1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek 2 hlasov, priemerne: 4,50z 5
Loading ... Loading ...

SENIOR

Krmivo určené pre psy v pokročilejšom veku, prispôsobené prirodzeným potrebám v tomto životnom období: bohaté na mäsové bielkoviny s vysokým obsahom esenciálnych mastných kyselín Omega3 a Omega6, tvorí dokonalú kombináciu na odstránenie tuku zo svaloviny a dodáva zdravší vzhľad ich koži aj srsti.

Sušená čerstvá kuracina, ryža, kurací tuk, jahňacia múčka, sleďová múčka, pivné kvasinky, olej z lososa, sušené jablká, hydrolyzovaná kuracina, sušené vajcia, ľanový olej, chlorid draselný, dužina z repy, sušená mrkva, sušené paradajky, glukosamín, sušené harmančekové lupienky, sušená lucerna, sušené riasy, sušená brokolica, zelený čaj, sušené jablká, výťažok z citrusových plodov, výťažok z hrozna, olej z boráka lekárskeho, výťažok z čakanky bohatý na F.O.S., kondroín, výťažok z oregana, výťažok zo semien pestrca mariánskeho, výťažok z rozmarínu, L-carnitín, taurín, výťažok z mäkkýšov (mušle so zeleným okrajom), bifidobacterium bifidus, B. Lactics, lactobacilus acidofilus, L. Casei, L. Plantarum, L. Rhamnosus, L. Salivarius, enterococus faecium, zmes tokoferolov (zdroj vitamínu E a antioxidačná funkcia), zimný zdroj vitamínov skupiny B a vitamínu C, koenzím Q10.

PRÍSADY
Vitamín A 18.000 U.I./Kg.
Vitamín D3 1.600 U.I./Kg.
Vitamín E 125 mg./Kg.
Cu 15 mg./Kg.
Vápnik 1,2%

PRIEMERNÁ ANALÝZA
Hrubý proteín 27%
Surový tuk 13%
Vlhkost’ 10%
Surový popol 7%
Ph 0.8%

POUŽITIE
Nezabudnite zvieraťu podať aj čistú a čerstvú vodu. Obal uchovávajte uzavretý na suchom a chladnom mieste, a izolovaný od dlážky.

Objednávka SENIOR 15kg - 39,20€